وان سیگنال چیست و چه امکاناتی به برنامه نویسان می دهد ؟00 نظر

وان سیگنال چیست و چه امکاناتی به برنامه نویسان می دهد ؟

وان سیگنال چیست ؟

اگر تا به حال با سیستم عامل اندروید کار کرده باشید حتما با بخش نوتیفیکیشن و پیام ها آن قسمت رو به رو شده باشید .

وان سیگنال یک سیستم معتبر و بزرگ برای ارائه سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن برای وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایلی می باشد . این سیستم بزرگ از تمامی نسخه های سیستم عامل ها چه نسخه Native (بومی) چه شخصی سازی شده پشتیبانی می کند و برای بیشتر سیستم ها و پلتفرم ها SDK های مخصوصی تهیه کرده است تا کاربران با تهیه آنها به راحتی به سیستم وان سیگنال متصل شوند .

با اینکه اگر سیستم مورد نظر شما در بخش SDK ها موجود نباشد می توانید به عنوان توسعه دهنده برای آن سیستم خودتان به علت متن باز بودن سرویس وان سیگنال SDK تولید کنید .

وان سیگنال با دارا بودن یک بخش مدیریت آنلاین و متصل به سرور های معتبر به شما امکان مدیریت لحظه ای پوش نوتیفیکیشن های خود را به صورت آنلاین می دهد.

 چرا باید از وان سیگنال استفاده کنیم ؟

کاملا رایگان برای استفاده نامحدود : اگر تا به حال در رابطه با سرویس های پوش نوتیفیکیشن تحقیق کرده باشید با هزینه هایی که این سیستم ها دارند آشنایی دارید برای مثال در همین کشور خودمون ایران هم سرویس هایی هستند که سرویس های پوش نوتیفیکیشن ارائه میدهند و برای آن نیز شما نیازمند دادن هزینه ماهیانه برای ارسال هستید ولی وان سیگنال به طور کامل و برای ارسال نامحدود پیام طراحی شده است و هیچ هزینه ای برای ارسال چه ماهیانه چه سالیانه از شما دریافت نمی کند . 

استفاده آسان : استفاده امن از رابط ها GCM/FCM (گوگل) ، APNS (اپل) و وب پوش نوتیفیکیشن ، کار سختی می باشد . با اینکه این رابط ها متن باز (Open Source) هستند ولی استفاده از آنها و متصل کردن آن ها به سرور خودتان کاری وقت گیر و همچنین هزینه بردار است . همچنین ممکن است شرکتی که اپلیکیشن شما برای سیستم عامل آن شرکت ساخته شده است بروزرسانی ای برای مجوز های خود به عمل آورد که در نسخه بعدی به مشکل بخورید ، برای مثال اپل در نسخه جدید مجوز های خود نسخه قدیمی را به طور کامل غیر فعال کرده است . وان سیگنال این کار ها را پس از صورت گرفتن به صورت کامل برای شما انجام خواهد داد و همچنین وقت شما برای Sync کردن (متصل کردن - جور کردن) API های مخصوص اپلیکیشن خود با سرور و نوشتن برنامه های تحت سرور هدر نمی رود و به سرعت کارتان را جلو خواهید برد.

بهتر از بقیه رقبا : بیشتر رقبای وان سیگنال علاوه بر گرفتن هزینه سیستمشان دارای قطعه بندی پوش نوتیفیکیشن می باشد برای مثال بعضی ها امکاناتی دارند ، بقیه ندارند و ... وان سیگنال با توجه به مجوزی که شما دریافت می کنید به طور کامل امکانات را به شما ارائه میدهد و محدودیتی در ارائه امکانات برای شما ایجاد نمی کند و تنها محدودیت بر اساس مجوزی است که شما از صادر کننده می گیرید برای مثال اندروید با توجه به اینکه مجوز تکمیلی توسط گوگل دریافت می کند می تواند از تمامی امکانات استفاده کند .

پر طرفدار : با توجه به سابقه کم وان سیگنال میزان محبوبیت این سرویس ارائه پوش نوتیفیکیشن پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است . این سیستم با داشتن 110 هزار توسعه دهنده و بیشتر از 125 هزار اپلیکیشن از بهترین سرویس دهنده های پوش نوتیفیکیشن به حساب می آید.

پلتفرمر : با وان سیگنال می توانید برای بیشتر پلتفرم های موجود سرویس پوش نوتیفیکیشن سازگار با آن پلتفرم درست کنید . اندروید ، iOS ، آمازون فایر ، ویندوز فون ، برای اپلیکیشن های Chrome ، مرورگر سافاری ، مرورگر های Chrome و Firefox لیست فعلی پلتفرم هایی می باشد که وان سیگنال از آنها پشتیبانی می کند.

داشتن کتابخانه برای زیر مجموعه ها : وان سیگنال برای بیشتر زیر مجموعه های پلتفرم ها نیز کتابخانه ایجاد کرده است تا به راحتی به سرویس های وان سیگنال اتصال یابند . از آنها می توان به  Unity ، PhoneGap ، Cordova ، Ionic ، React Native ، Intel XDK ، Corona ، Xamarin ، Marmalade، Adobe Air و Web Push اشاره کرد .

تصاویر سیستم وان سیگنال :

8154TKtTSteH02tdizUv_3ad1a8a2-37de-11e6-9e63-4a04d19c6de4

3m1sWXiqS6eVDcvGzRlb_3a034174-37de-11e6-988e-be8065842f06

S0VP6ecTRj2D4JFs7lwO_3bc59ec6-37de-11e6-8739-d0ffc786d964

AvwLhbi0SB6AwBOGy9Qy_3d847c1e-37de-11e6-9068-d92b735da91e-1

 

 ورود به وب سایت وان سیگنال

https://onesignal.com

[email protected]نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط

آموزش فعال سازی وان سیگنال در پلتفرم های اندروید

آموزش فعال سازی وان سیگنال در پلتفرم های اندروید00 نظر

برای ایجاد سرویس پوش نوتیفیکیشن در اندروید انتخاب های بسیار زیادی دارید برای مثال میتوانید ....


(لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید)
ادامه مطلب

۲۰ ویرایشگر و کامپایلر محبوب برای برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس

۲۰ ویرایشگر و کامپایلر محبوب برای برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس00 نظر

در این مطلب به معرفی بهترین کامپایلرها و IDEهای زبان‌های C و C++ می‌پردازیم؛ بنابراین ....


(لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید)
ادامه مطلب