Starbreeze بازی Dead By Daylight را معرفی کرد!00 نظر

21 بهمن 1394

سایر

گروه اوکسو

Starbreeze بازی Dead By Daylight را معرفی کرد!

ss_ec21300b03c9a412c5698adde149a282dd89e392.600x338

کمپانی Starbreeze که در کارنامه ی خود توسعه ی بازی پر طرفدار و تحسین شده ی Borthers: A Tale of Two Sons را دارد و سازنده و ناشر بازی پر طرفدار Payday 2 را دارد ، در این چند هفته و به تازگی بسیار فعال شده به صورتی که شروع به تولید عناوین جدید بازی کرده و در کنار آن ، از دیگر تولید کنندگان بازی نیز حمایت می کند !

بازی Dead By Daylight ماه عسل همکاری Starbreeze  و استودیو ی   Behaviour Interactiveاست که به تازگی ، ساخت آن شروع شده است .

استودیو ی  Behaviour Interactive است در کارنامه ی خود توسعه دادن نسخه های بازی ناتی بیر و Wet را دارد ، که با همکاری کمپانی Starbreeze ساخت بازی Dead By Daylight را نیز به کارنامه ی خود اضافه کرده است .

داستان این بازی بسیار متفاوت ساخته شده است ؛ در این بازی ، ۴ بازمانده در منطقه ای رها می شوند و یک قاتل ، به دنبال آن ها می افتد تا همه ی آن ها را به قتل برساند و نابودشان کند !

دوربین های این بازی به صورت اول شخص برای قاتل و دوربین سوم شخص برای ۴ بازمانده به کار گیری شده است .

در این بازی قدرت قاتل بسیار بیشتر از قدرت ۴ بازمانده است و این ، کار بازمانده ها را سخت تر و در نتیجه بازی را بسیار هیجان انگیز می کند ! ۴ بازمانده جوان سلاحی جز فرار کردن ندارند !! ماندن در یک جا به صورت ثابت یعنی نابودی شان ! آن ها باید با لوازم اطرافشان وسایلی مثل تله برای مقابله با قاتل استفاده کنند !

از تعاریف بر می آید که این نسخه بازی بسیار جذاب است . هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است و شما می توانید به صفحه استیم این بازی مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق از تاریخ انتشار این بازی را دنبال کنید !نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط