بالاخره پس از سالها مسنجر یاهو بروزرسانی شد00 نظر

بالاخره پس از سالها مسنجر یاهو بروزرسانی شد

۱

 

یاهو مسنجر یکی از اولین و بهترین نرم افزار های ارتباط دسته جمعی یا شبکه اجتماعی می باشد که از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۱۲ بروزرسانی های آن انجام می شد یعنی آخرین نسخه تحت ویندوز این مسنجر معروف مربوط میشه به سال ۲۰۱۲ با شماره نسخه ۱۱٫۵ که در بین وب مستران ایرانی و کسانی که با وب زیاد کار انجام میدند , معروفیت زیادی داره.

 

این نرم افزار برای اندروید هم عرضه شده که هر چند ماه یک بار به علت باگ ها بروزرسانی می شد ولی آپدیت به خصوصی که تغییرات در آن ظاهر شود نداشت.

 

سپس بعد از سال ۲۰۱۶ نسخه جدیدی از این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید و همچنین نسخه ای تحت وب عرضه شد , پیشبینی میشود که نسخه تحت ویندوز این نرم افزار هم با نام ۱۲ عرضه بشه .

Snapshot_2016-01-10_112243

حال نسخه ۲۰۱۶ این مسنجر پر کاربرد , تفاوت زیادی با نسخه های قبل نکرده است و بیشتر طراحی آنها متفاوت شده است .

برای مثال تفاوت اینکه در یاهو مسنجر قبل ابتدا نام دوستان شما را نمایش میداد و میتوانستید با کلیک بر روی نام آنها باهاشون صحبت بکنید , اما حالا در این نسخه شما برای صحبت با هر دوست خود در زمانی مشخص باید یک گروه بسازید و در آن گروه با او صحبت بکنید , سپس پس از صحبت دوباره میتونید گروه جدیدی بسازید تا مطالب قبلی در رابطه با موضوع قبلی جای دیگر بایگانی بماند.

در کل مسنجر یاهو محبوبیتش بیشتر در کشور ایران و چند کشور پر جمعیت جهان مانند چین , هند می باشد و زیاد طرفدار در کشور های غربی یعنی قاره اروپا و قاره های امریکا ندارد.

برای دسترسی به نسخه تحت اندروید این مسنجر تنها کافیست در مارکتی معتبر مانند گوگل پلی , ایران اپس , پلازا , کندو و... کلمه yahoo messenger را جستجو کنید تا براتون نسخه جدید این اپلیکیشن رو بیاره .

همچنین برای دسترسی به نسخه تحت وب جدید , ابتدا از طریق https://mail.yahoo.com وارد حساب کاربریتون می شوید , سپس پس از وارد شدن به حساب کاربری یاهو به آدرس زیر مراجعه میکنید :

مشاهده کنید : مسنجر یاهو ۱۲ تحت وب (http://messenger.yahoo.com)نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط