تان هال ۱۱ + هیرو جدید / همه چیز درباره بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز00 نظر

21 آذر 1394

سایر

گروه اوکسو

تان هال ۱۱ + هیرو جدید / همه چیز درباره بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

Clash-of-clans-townhall11-696x696

بازی Clash OF Clans این روزها جای خود را به خوبی در میان جوانان و حتی افراد با سن بالاتر باز کرده است و در هر گوشه و کناری صحبتی از تان هال،اتک،هیرو و… شنیده می شود!
مدتی بود که آن دسته از افراد که مدت زیادی است این بازی را انجام داده و به درجه های نهایی در بازی رسیده بودند (تمامی آیتم ها فول آپدیت) دیگر این بازی برایشان کسل کننده شده بود و انگیزه ای برای بازی (و به تبع آن انگیزه ای برای خرید جم که به ضرر سوپرسل است) نداشتند،تا اینکه بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز تا به امروز ارائه شد.همانطور که می دانید همه چیز در این بازی به تان هال بستگی دارد،پس با ارائه تان هال ۱۱ کوله بازی از ویژگی های جدید نیز در بازی وارد شده اند که از مهمترین آن ها می توان به هیرو و یک آیتم دفاعی قدرتمند جدید اشاره کرد.

همانطور که انتظار می رفت با آمدن هال یازده و به تبع آن ساختمان دفاعی جدید و همچنین افزایش تعداد سایر آیتم های دفاعی (مثل آرچر تاور و …) سطح زمین دهکده افزایش یابد.از همین رو سطح زمین به اندازه قابل توجهی افزایش یافته است.به تبع این افزایش فضا،مطمئنا حمله زمان بیشتری می طلبد و به همین دلیل زمان حمله نسبت به قبل ۳۰ ثانیه افزایش یافته است.

۱


ازدیگر تغییرات مهم مرتبط با وضعیت دفاعی روستا که در مورد آپدیت جدید وعده داده شده بود تا برخی مشکلات مربوط به شیلد گرفتن را برطرف کند،ایجاد یک سیستم دفاعی جدید به نام گارد است.این عامل مانع حمله کردن دشمنان به روستا شما می شود اما به مدت زمان محدود، و در مقابل شما در این مدت زمان می توانید به هر تعداد که می خواهید به روستاهای دیگر حمله کنید.گارد به صورت خودکار پس از افلاین شدن در زمانی که شیلد ندارید و یا اینکه شیلد شما به پایان می رسد فعال می شود ولی شما می توانید خودکار بودن آن را غیر فعال کنید.

۲

این سیستم دفاعی برای رفع یکی از مشکلات اساسی در بازی ایجاد شده است.حین بازی،اگر حتی برای مدت کوتاهی به دلیل مشغول شدن به کاری دیگر و حتی دلایل غیر ارادی مثل قطع شدن اینترنت از بازی خارج شوید،در همان مدت دیگران می توانند به شما حمله ور شده و به شما خسارت وارد کنند.ولی حالا وقتی شما به هر دلیلی مجبور به افلاین شدن می شوید گارد فعال شده و مانند شیلد، ولی به مدت زمان محدود از دهکده شما محافظت می کند.این سیستم دفاعی کاربردی به دو صورت قابل دریافت است:
۱- در روز تنها یک بار با دادن ۱۰ جم می توانید ۲ ساعت گارد دریافت کنید.
۲- گارد رایگان در هر ۲۴ ساعت به صورت زیر اهدا می شود:
۱-۲- برای لیگ های چمپیون و پایین تر از آن روزانه ۱۵ دقیقه
۲-۲- برای تایتان ۳ یک ساعت
۳-۲- برای تایتان ۲ دو ساعت
۴-۲- برای تایتان یک و لیگ افسانه روزانه ۳ ساعت به هر دهکده اهدا می شود

در گذشته اگر شما به مدت زیادی آنلاین می بودید،بازی شما را به ترک زمین مجبور می کرد.حالا سیستم استراحت شخصی (Personal Break) به این صورت کار می کند:

۳

پس از سه ساعت آنلاین بودن بدون وقفه بازی شما را به مدت ۶ دقیقه به صورت اجباری آفلاین می کند.اگر در این مدت به شما حمله ور شوند و شما شیلدی دریافت نکنید بازی به شما ۱۵ دقیقه وقت می دهد تا آیتم های دفاعی خود (مثل ایکس بو و بمب ها) را شارژ کنید و مجددا شما را اخراج می کند تا حمله دیگری به شما شود.این ویژگی برای مقابله با ربات های بی شماری که امروزه برای کلک زدن به بازی طراحی شده اند به بازی اضافه شده است.

هیرو جدید با نام Grand Warden

۴

مطمئنا بازی با ۳ قهرمان بیش از پیش به جذابیت بازی می افزاید.
“نگهبان بزرگ” ویژگی خاصی دارد که آن جان بخشیدن به سربازان زمینی و هوایی است.
این قهرمان در دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد:
۱- بر روی زمین راه برود که در این صورت تنها به سربازان زمینی می تواند جان ببخشد و مانع از صدمه رسیدن به آن ها شود.

۵

۲- در هوا پرواز کند و این گونه به سربازان هوایی مانند دراگون،بالن و لاواهوند جان ببخشد.

۶

وظیفه اصلی گرند واردن در واقع جان بخشی و جلوگیری از صدمه رساندن وسایل دفاعی به سربازان در محدوده خود است اما به ساختمان ها نیز با قدرتی کم آسیب می زند.اگر ویژگی این هیرو را فعال کنید،در اطراف آن (محدوده ای معین) به صورت اسپل هیل با قدرت زیاد عمل کرده و نیروی ویژه آن مانع از صدمه رسیدن به سربازان موجود در محدوده آن می شود،به طوری که اینفرنو در مقابل سربازان موجود در محدوده گرند واردن بی تاثیر است!
گرند واردن که با اکسیر ساخته می شود و ارتقا می باید، ۲۰ لول دارد که آخرین لول آن فقط در تان هال ۱۱ موجود است.

۷

گفتنی است قابلیت هوایی یا زمینی بودن آن را قبل اتک باید مشخص کرد و این نکته را در نظر داشته باشید که در حالت هوایی این هیرو سلاح ها و تله های هوایی و درحالت زمینی سلاح ها و تله های زمینی به آن آسیب می رسانند.

در مورد وقتی که حمله ای در کار نیست…

۸

این هیرو اگرچه قبل اغاز حمله به شما به شکل عادی و متحرک است،اما در دفاع مانند مجسمه ی سنگی درآمده و به ساختمان ها،هیرو و سربازان کستل شما که در محدوده آن هستند جان می بخشد.

۹

درست مانند حالت تهاجمی در اینجا نیز از قبل از اینکه برای دفاع آماده شویم باید تعیین کنیم که گرند واردن در حالت دفاع،زمینی یا هوایی دفاع کند.اگر حالت زمینی تعیین شود تنها به سربازان زمینی آسیب می زند و اگر هوایی باشد تنها به سربازان هوایی.
اما در هر دو حالت به جان بخشی به ساختمان ها،هیرو و سربازان درون کستل موجود در محدوده آن متوقف نمی شود.

سیستم دفاعی جدید

۱۰

عقاب با هدف آسیب رسانی گروهی به سربازان دشمن در آپدیت جدید قرار داده شده است که تنها در تان هال ۱۱ می توان آن را ساخت.شعاع برد این سیستم دفاعی کل دهکده است که نقطه کور هم دارد.

۱۱

نکته حائز اهمیت این است که این آیتم زمانی فعال می شود که تعداد سربازان دشمن به مقداری مشخص برسد و برای یک یا دو سرباز حمله کرده به زمین شما اقدامی نمی کند.عقاب در هر بار شلیک خود سه خمپاره پرتاب می کند که توانایی آسیب رساندن هم به سربازان زمینی هم هوایی را دارد.

همانطور که اشاره کردیم،این آپدیت قسمت های زیادی را شامل می شود که در اینجا فقط به برخی از آن ها اشاره کردیم.برای اطلاع از قسمت های دیگر در خبرهای بعدی با ما همراه باشید.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط