جایگیری مایکروسافت در لیست اخلاقی‌ترین شرکت‌های جهان00 نظر

19 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

جایگیری مایکروسافت در لیست اخلاقی‌ترین شرکت‌های جهان

c1c63ab3af7e8326e4af0123ccf523e8_XL

مایکروسافت همواره شرکتی موفق و پیشگام در فناوری بوده و همیشه جزو محبوب‌ترین کمپانی‌های دنیا به شمار می‌آید. موسسه‌ی Ethisphere هر سال لیستی از شرکت‌های پایبند به قانون و اخلاقی را منتشر می‌کند، مایکروسافت ۵ سال متوالی جزو برترین شرکت‌ها از دیدگاه این موسسه است.

امروز موسسه‌ی Ethisphere لیست سالانه‌ی مربوط به شرکت‌های اخلاقی دنیا را منتشر کرد. امسال پنجمین سالی است که مایکروسافت در این لیست جایگاه خود را حفظ کرده است. می‌توان گفت این دستاورد بزرگی برای مایکروسافت به حساب می‌آید. این کمپانی همواره در صدر شرکت‌هایی بوده که با تعلیم کارمندان و افراد متخصصی در تکنولوژی، به پیشرفت فناوری در دنیا کمک کرده است.

«Lori Forte Harnick» مدیرکل روابط عمومی مایکروسافت در وبلاگ این کمپانی با ابزار خوشنودی خود و دیگر کارمندان مایکروسافت، گفت:

اعتماد مهم‌ترین عامل برای کسب موفقیت در هر زمنیه‌ای است. ما سخت کار می‌کنیم و همواره در تلاشیم تا اعتماد کمپانی‌ها و شرکای خود را نسبت به مایکروسافت جلب کنیم. ما نسبت به کار صادقانه و قانونی تعهد داریم و این کمپانی سیاست‌های خود را جهت این امر با موفقیت پیاده کرده است. همه‌ی کارمندان نسبت به وظایف تعیین شده برای آن‌ها مسپولیت پذیر هستند؛ این امر در تمام سطوح این سازمان به طور کامل جا افتاده و پرورش داده شده است. ما از این شرایط و موفقیت بسیار خوشنود هستیم. همه‌ی مشتریان و جامعه از مایکروسافت انتظار دارند تا تکنولوژی را پیشرفت داده و ارزش‌های خود را حفظ کند. ما متوجه هستیم که هنوز اموراتی را در پیش داریم که باید به انجام برسد و امیدواریم هرچه زودتر به موفقیت‌های بیشتر دست یابیم.

موسسه‌ی Ethisphere لیست جدید خود را شامل ۱۳۲ شرکت فعال در ۵۰ زمینه‌ی مختلف و از ۲۱ کشور منتشر کرده است. کمپانی‌های سیسکو، T-Mobile، اینتل، ادوبی، گوگل و دل جزو کمپانی‌های فعال در زمنیه‌ی تکنولوژی هستند که در لیست این موسسه قرار گرفته‌اند.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط