در هشتمین جشنواره وب ایران از اوکسو حمایت کنید00 نظر

25 بهمن 1394

سایر

گروه اوکسو

در هشتمین جشنواره وب ایران از اوکسو حمایت کنید

۷d985b2784fab96c5470e5a5738c5569

نزدیک به ۲٫۵ سال است که اوکسو وب سایت خبری فناوری اطلاعات در حال فعالیت است و تا به حال ویژه برنامه ها و فعالیت های متنوعی داشته است .

به همین دلیل اگر از کار های این گروه خبری تکنولوژی و اخبار ما لذت می برید خواهشمندیم با رایتان در هشتمین جشنواره وب ایران از ما حمایت کنید.

 [button href="http://www.iwmf.ir/website/10687" target="0" bg_color="#222" bg_hover="#555" text_color="" text_hover="#fff"]رای دهید[/button]

 

به نقل از وب سایت وب سایت جشنواره وب ایران :

جشنواره وب ایران چیست ؟

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین در ایران برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت های فعال در تمامی حوزه های وب و در گروه های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برنر سال معرفی میکند. این جشننواره توسط شایان شلیله بنیانگذاری شد و پس از چندین سایت برگزاری به صورت شخصی مدیریت ان به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد. و در حال حاضر توسط افرادی مدیریت و برنامه ریزی میشود که به صورت داوطلبانه برای توسعه وب فارسی با جشنواره وب ایران همکاری میکنند.

جشنواره نرم افزار های موبایل ایران چیست ؟

جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران در سال ۱۳۹۱ توسط میلاد احرامپوش و محسن براتی راه اندازی و تاسیس و برای اولین بار در ایران برگزار شد. جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران، بزرگ ترین جشنواره در زمینه اپلیکیشن های تلفن همراه در ایران محسوب شده و هر ساله هزاران اپلیکیشن فارسی برای کسب عنوان بهترین اپلیکیشن فارسی سال در این رقابت ثبت نام می کنند.
پس از ادغام جشنواره ها. میلاد احرامپوش به عنوان دبیر علمی این جشنواره وب و موبایل ایران فعالیت می کند.

همکاری مشترک جشنواره وب ایران و جشنواره اپلیکیشن های موبایل

رگزار کنندگان جشنواره وب ایران و جشنواره اپلکیشن های موبایل از سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتن تا به منظور هم افزایی بیشتر هر دو جشنواره را در هم اقدام کنند. به همینظور این همکاری ابتدا با یکی کردن زمان برگزاری و در سال های گذشته با برگزاری کنفرانس وب و موبایل ایران به صورت هم زمان پا به عرصه ی جدید گذاشت. امسال همزمان با هشتمین دوره برگزاری جشنواره، تصمیم بر یکپارچه سازی دایرکتوری های جشنواره وب ایران و جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران گرفته شد و امید است در ادامه این مسیر نیز شاهد همکاری های بیشتر در این خصوص باشیم.

دست اندرکاران:

canvas

 

برای حمایت از ما به لینک زیر بروید و روی قلب کلیک کنید و برای تایید رای یکی از دو درگاه گوگل و یاهو را انتخاب کنید و وارد اکانت گوگل یا یاهو خود شوید و رای خود را تایید کنید. با تشکر , امیدواریم بتوانیم جزء بهترین ها از نظر رای مردم باشیم.

[button href="http://www.iwmf.ir/website/10687" target="0" bg_color="#222" bg_hover="#555" text_color="" text_hover="#fff"]رای دهید[/button]نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط