بازگشت بازی محبوب Call of Duty : Black Ops 3 به صدر جدول پر فروش های هفتگی انگلیس !00 نظر

23 بهمن 1394

سایر

گروه اوکسو

بازگشت بازی محبوب Call of Duty : Black Ops 3 به صدر جدول پر فروش های هفتگی انگلیس !

Call-of-Duty-Black-Ops-3-4

در هفته ی گذشته بود که پس از ۷ هفته ی پیاپی که بازی Call of Duty: Black Ops 3  در صدر جدول پر فروش های هفتگی انگلیس جا خشک کرده بود (!) ، بازی LEGO Marvels Avengers توانست جای را در صدر بگیرد .

اما در این هفته در گزارش GFK Chart-Track آمده است که بازی Call of Duty: Black Ops 3  توانسته است جایگاه صدر نشینی خود را بار دیگر از LEGO Marvels Avengers پس بگیرد !

بازی Narutu Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 که در ابتدای عرضه ی خود قرار دارد توانسته است فروش خوبی در همین ابتدای عرضه ی خود داشته باشد  به طوری که ، توانسته در جایگاه سوم پر فروش های این هفته ی کشور انگلیس قرار بگیرد ! بازی Ultimate Ninja Storm 4 برای کنسول های نسل هشتمی عرضه شده است که ، نسخه اول بازی ناروتو توانسته است ، به دومین نسخه پر فروش در هفته ی نخست تبدیل شود !

بر طبق روال همیشگی بازی محبوب FIFA 16 از کمپانی الکترونیک ارتز (EA  ) در جایگاه چهارم این جدول قرار دارد . به ترتیب در رده های پنجم تا هشتم این رده بندی در این هفته ، بازی های Rainbow  ، Grand Theft Auto V ، Six: Siege ، استاروارز بتلفرانت و بازی جاست کاز ۳ قرار دارند .

بعد از مدت های طولانی از غیبت دو بازی Assassins Creed Syndicate و بازی Minecraft: Story Mode در میان ۱۰ بازی برتر و پرفروش هفتگی کشور انگلیس ؛ اما  شاهد حضور این دو نسخه بازی یعنی Assassins Creed Syndicate و بازی Minecraft: Story Mode در جدول ۱۰ بازی پر فروش این هفته بودیم !

با توجه به عرضه بازی های XCOM 2 و بازی Unravel در هفته جاری ، به احتمال زیاد باید شاهد تغییرات بی شماری در جدول هفته ی بعد باشیم !

البته این بستگی به گیمر های پی سی دارد که ببینیم استقبالشان از نسخه بازی XCOM 2  چگونه خواهد بود !نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط