رندر جدید آیفون ۷ از قابی سرامیکی، پنل Super AMOLED و طراحی ضدآب آن خبر می‌دهد11 نظر

22 بهمن 1394

سایر

گروه اوکسو

رندر جدید آیفون ۷ از قابی سرامیکی، پنل Super AMOLED و طراحی ضدآب آن خبر می‌دهد

ip7

برخی شایعات مانند این آخری مسیر طولانی و پرتلاطمی را تا منتشر شدن طی می‌کنند. جدیدترین تصویر منتشر شده که از کره و چین عبور کرده، رندری است که چند ویژگی آیفون جدید به همراه مواد سازنده‌ی آن را مشخص می‌کند. گرچه صحت قطعی این خبر را تایید نمی‌کنیم، ولی به نظر می‌رسد به دنبال مدل S سال گذشته این بار در آیفون بعدی شاهد تغییرات عظیمی باشیم.

 

در میان تغییراتی که در این رندر مشاهده می‌شود، شاید مهمترین آن‌ها پنل Super AMOLED باشد. اگر این خبر واقعیت داشته باشد، شگفتی بزرگی خواهد بود، چرا که بر اساس گفته‌ی مینگ-چی کو، آنالیزگر امنیتی KGI انتظار نمی‌رفت حداقل تا سال ۲۰۱۸ اپل از این پنل برای تلفن هوشمندش استفاده کند.

 

تحول بعدی در قسمت قاب پشتی سرامیکی، و حذف شدن خطوط شوم مربوط به آنتن این موبایل است. خطوطی که خیلی زود برای طرفداران ناخوشایند گردید. البته هفته‌ی گذشته، گزارشی جداگانه از حذف این خطوط آنتن خبر داده بود. همچنین همان طور که قبلاً شایعه شده بود در این رندر حذف جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون هم قابل مشاهده است و از برنامه‌ی اپل برای افزایش سرعت و کارایی تاچ آیدی خبر می‌دهد. تغییرات بعدی در بخش‌های تاچ سه بعدی و نوار فلزی جدید این دستگاه دیده می‌شود.

 

دوربین پشتی همان دوربین ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود، و باتری هم به لطف تکنولوژی شارژ سریع به سرعت پر خواهد شد. به علاوه این دستگاه، می‌تواند اولین آیفون ضدآب رسمی اپل باشد.

 

با توجه به این که این رندر به شکلی تهیه شده که همه‌ی ویژگی‌های احتمالی و ذکر شده را به خوبی نشان دهد، نباید انتظار داشت شمایل آن دقیقاً به همین صورت باشد. با این همه، هنوز هفت ماه تا معرفی این آیفون زمان باقی است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که در آخرین روزهای ماه مارچ ۲۰۱۴ هم تصاویری از آیفون ۶ احتمالی توسط یکی از کارمندان فاکس‌کان منتشر شد؛ اما نمی‌توان تایید کرد که آیا این تصاویر هم مانند تصاویر ۲ سال پیش درست خواهد بود یا خیر.

 

منبع : Phone Arenaنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظرات

  • برای پاسخگویی باید در سایت عضو شوید

    پاسخ شما

نظر شما

مطالب مرتبط