سامسونگ گلکسی اس ۷ حافظه ای قابل ارتقا خواهد داشت11 نظر

سامسونگ گلکسی اس ۷ حافظه ای قابل ارتقا خواهد داشت

Samsung-Galaxy-S5-back-cove-696x407

اگر با محصولات کمپانی سامسونگ آشنا باشید، در اکثر آنها شیار کارت حافظه میکرو اس دی وجود دارد که به وسیله آن حافظه ذخیره سازی را تا حد نیاز بالا ببرید. اما در آخرین پرچمداران این کمپانی با نام های گلکسی اس ۶، اس۶ اج و اس ۶ اج پلاس و همچنین گلکسی نوت ۵ ، جایگاهی برای ورود کارت حافظه وجود نداشت و به همین دلیل بسیاری از کاربران از خرید این محصولات نام برده شده پشیمان شدند. اما حال مشخص شده است که سامسونگ از تجربه ی قبلی اش درس گرفته و احتمالا گلکسی اس ۷ حافظه ای قابل ارتقا خواهد داشت.

همانطور که گفتیم، در آخرین پرچمداران سامسونگ شیار ورود کارت حافظه حدف شده است اما هنوز هیچ دلیلی برای آن گفته نشده. برخی معتقد اند که سامسونگ به دلیل مسائل مالی دست به چنین کاری زده است. به طوری که هر کس حافظه بیشتری میخواهد طبیعتا باید پول بیشتری برای خرید گوشی اش صرف کند. اما همچنین احتمال میرود که طراحان برای این موضوع تصمیم گرفته باشند و با مسئله ای در زمینه طراحی مواجه شدند.

اکنون گفته میشود که نسل بعدی گلکسی اس، از شیار کارت حافظه بهره خواهد برد و طبق گزارشی که از یک منبع خارجی منتشر شده است، سامسونگ در حال بررسی راه ها ممکن استفاده از اسلات کارت حافظه جانبی در آخرین محصول خود یعنی گلکسی اس ۷ است.

این گفته ی جدید تنها در حد یک شایعه پیش از تولید است و در حال حاضر هیچ گفته ی رسمی از برنامه ریزی سامسونگ برای استفاده از کارت حافظه در گلکسی اس ۷ و یا باتری قابل تعویض وجود ندارد.

منبع: phandroidنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظرات

  • برای پاسخگویی باید در سایت عضو شوید

    پاسخ شما

نظر شما

مطالب مرتبط