تکنولوژی شارژ سریع هواوی رونمایی شد00 نظر

26 آبان 1394

سایر

گروه اوکسو

تکنولوژی شارژ سریع هواوی رونمایی شد

Huawei-quick-chargiing-demo-696x381

باتری ها همواره عضو جدانشدنی گوشی های هوشمند بوده و هستند. یک قطعات در واقع مهم ترین عضو در گوشی هستند چون بدون وجود آن را دیگر چیزی به نام تلفن همراه معنا ندارد . البته تا زمانی که باتری ها هستند مشکلات ما با طول عمر باتری ادامه دارد. باتری ها با اینکه امروزه ظرفیت های بسیار بالایی دارند اما با وجود اینکه گوشی های هوشمند هم اعمال سنگینی انجام میدهد، بیش از یک روز دوام نمی آورند. حال کمپانی های متفاوت با راه حل های گوناگون به دنبال این هستند تا کارایی باتری را افزایش دهند.

برای عمر بیشتر باتری، افزایش ظرفیت آن گزینه ی خوبی است اما به هر حال این ظرفیت به پایان خواهد رسید. حال راه حل دیگر افزایش سرعت شارژ شدن است که میتواند به این وسیله در زمانی بسیار کوتاه شارژ کردن باتری را به اتمام به رساند.

هواوی به تازگی طی مراسمی که در کشور ژاپن برگذار شده بود تکنولوژی جدید خودش را رونمایی کرد. این تکنولوژی جدید در زمینه شارژ سریع میباشد.  هواوی برای آن تیزر های تبلیغاتی تهیه کرده است که قابلیت های آن را به نمایش میگذارد. در یکی از آنها باتری با ظرفیت ۶۰۰ میلی آمپر به نمایش در آمد که در زمان ۲ دقیقه حدودا ۶۷ درصد شارژ شد. در دیگر تیزر مرتبط، باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی نمایش داده شد که در مدت ۵ دقیقه، بیشتر از ۴۶ درصد شارژ شد.

هواوی برای توضیح بیشتر از آینده این تکنولوژی، اظهار داشت که در آینده کاربران میتوانند در زمان آماده شدن یک لیوان قهوه باتری گوشی خود را کاملا شارژ کنند.

تا به اینجای کار این تکنولوژی بسیار خوب پیشرفت داشته است و انتظار میرود که در چند سال آینده در گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد. این راه حل بسیار مناسبی برای حل مشکلات شارژ دهی و مدت زمان شارژ کردن گوشی های هوشمند میباشد که میتواند در آینده ای نزدیک، بهره برداری شود.

منبع: androidheadlinesنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط