Xiaomi Mi4 با ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد00 نظر

14 شهریور 1394

سایر

گروه اوکسو

Xiaomi Mi4 با ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد

۲۰۱۵۱۷۱۶۱۳۲۱۶۴۵

یک ویدیو تازه که از چین درز کرده است، گوشی شیائومی Mi 4 را با بیلدنامبر ۱۰۲۴۰ ویندوز ۱۰ موبایل (نسخه پیش‌نمایش این سیستم‌عامل، ۶ ماه پیش عرضه شد) نشان می‌دهد.

در اوایل سال جاری، مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد تا ویندوز ۱۰ موبایل را به‌صورت یک کاستوم رام برای گوشی‌های اندرویدی ارایه دهد. از آن زمان، نسخه آزمایشی ویندوز ۱۰ موبایل برای برخی صاحبان شیائومی Mi4 ارائه شده است.

در این ویدیو تازه ۵ دقیقه‌ای، کارهای مختلفی نظیر وب‌گردی و انجام‌ بازی در بیلدنامبر ۱۰۲۴۰ ویندوز ۱۰ موبایل برروی شیائومی Mi4 نشان داده می‌شود. همان‌طور در ویدیو مشاهده می‌کنید، گوشی شیائومی به‌خوبی با این کاستوم‌ رام هماهنگ است و هیچ‌ وقفه‌ای در کار با کاستوم‌ رام ویندوز ۱۰ موبایل برروی شیائومی Mi4 وجود ندارد.

مشاهده کنید : (تماشا کنید : بررسی Xiaomi Mi4)

توجه داشته باشید که چندی پیش و به‌صورت محدود نسخه بتا این کاستوم رام به‌طور رسمی برای برخی از صاحبان شیائومی Mi4 ارایه شده بود. تنها چند روز پس از انتشار آن، ویدیویی از اجرای ویندوز ۱۰ موبایل برروی شیائومی Mi4، منتشر شد. در مقایسه با آن، به‌نظر می‌رسد که تغییراتی در این رام صورت گرفته است.

از آنجایی‌ که ویندوز ۱۰ موبایل هنوز به‌طور رسمی منتشر نشده، هنوز خیلی زود است که درباره زمان انتشار نسخه‌های بیشتری از رام سفارشی این سیستم‌عامل صحبت کرد.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط