محوریت پروژه های سخت افزاری آمازون پس از شکست در فایر فون00 نظر

5 شهریور 1394

سایر

گروه اوکسو

محوریت پروژه های سخت افزاری آمازون پس از شکست در فایر فون

۴۵۰۸۲۳۷۴۶

سال گذشته مدیریت آمازون اعلام کرد اولین پروژه شکست خورده شرکت آمازون در فروش فایر فون یا به فارسی آتش تلفن می باشد . با توجه به گفته وال استریت ژورنال هرچند که ممکن بود از هر خبرگذاری این خبر پخش شود : قفسه بندی سخت افزار های تلفن همراه و دیگر سخت افزار ها و همچنین اخراج چندین کارمند شرکت از بخش ۱۲۶ نمایان گر راز هایی از سوی این شرکت که نشان دهنده بد بودن وضع قسمت سخت افزاری این شرکت است , دارد.

بخش ۱۲۶ همان بخش فایر تبلت , تلویزیون و تلفن همراه , دکمه داش و بلندگوی اکو و دستیار صوتی می باشد که در آن به بررسی این محصولات می پرداختند.

بخش ۱۲۶ آمازون سال ۲۰۰۷ تشکیل شد که نام آن به این علت ۱۲۶ نام گرفته است که آمازون با A شروع میشود که اولین حرف الفبا و با Z که بیست و ششمین حرف الفبای انگلیسی است پایان می یابد .

از این رو لوگو این شرکت برای افزایش سطح کتاب خوانی این شکل طراحی شده است.

متاسفانه , شکست در بخش فایرفون که باعث بیشتر از ۱۷۰ میلیون دلار ضرر شد , شرکت را مجبور به ادغام , متوقف و یا تمام کردن پروژه ها کرد تا مقداری از پول هایی که از دست داده اند برگردد.

وی اس جی (وال استریت ژورنال) اعلام کرد , خیلی از پروژه ها و محصولات آمازون به علت این شکست ضربه میخورند , تبلت های ۱۴ اینچی یا تبلت های جدید با صفحه نمایش ۳ بعدی که طرفداران زیادی را با خبر خود پیدا کرد , این تبلت ها توسط تکنولوژی فایرفون ساخته شده بودند که صفحه ای ۳ بعدی با قابلیت نمایش فیلم ها و بازی ها بدون نیاز به عینک ۳ بعدی ساخته شده بودند.

یکی دیگر از پروژه هایی که به علت این شکست متوقف شد , پروژه قدرتمند آشپزخانه کامپیوتری بود که کابینت نام گرفته بود , شاید نام و هدف مسخره ای باشد ولی خیلی جالب بود.

که به بانوان در آشپزی و خانه داری کمک میکند.با همه این ها پروژه فایر فون یک پروژه عالی بود و حیف شد که آمازون در آن شکست خورد .

نظر شما در این رابطه چیست ؟نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط