مسابقه بین المللی ۲۰۱۵ شرکت والو و حمله DDoS00 نظر

16 مرداد 1394

سایر

گروه اوکسو

مسابقه بین المللی ۲۰۱۵ شرکت والو و حمله DDoS

valve_dota_2_screenshot12121

در دومین روز از مسابقات بین المللی ۲۰۱۵، مسابقه سالانه mega از کمپانی والو که برای بازی خود با نام MOBA Dota 2 برگزار کرده بود در بین اولین بازی و در راند اول متوقف شد. بعد از ۴۵ دقیقه از گذشت بازی، سرور ها دچار مشکل شدند و نتوانستند پاسخگوی علاقه مندان باشند. به نظر می رسد که حمله ای به سرور(DDoS) صورت گرفه است. این حمله در مسابقه ی اول در رقابت بین سه بازیکن برتر، بین Evil Geniuses، compLexity Gaming و Paul “ReDeYe” Chalonerone صورت گرفت. بازی شروع به قطع و وصل شدن کرد، این در حالی ست که پخش ویدیویی در تمام مدت آنلاین بود. معمولا تمام مسابقات ورزشی دیجیتالی از طریق LAN برگزار میشوند. اما بازی Dota 2 نیاز به اتصال به اینترنت دارد که آن را در مقابل همچین حمله هایی آسیب پذیر می کند. سیل انتقادات به سرعت به سمت کمپانی والو سرازیر می شود.

بسیاری از کاربران می گویند که چرا کمپانی نتوانسته از وقوع همچین حمله هایی جلوگیری کند، و می پرسند در آینده برای بهبود امنیت مسابقات، قرار است چه کاری انجام دهد. این اولین باری نیست که DDoS به مسابقات Dota 2 حمله می کند، اما با این حال، این مسابقه هیچ وقت در حین مسابقات بین المللی والو، قطعی صورت نگرفته بوده است.

امیدواریم که کمپانی برای روز شنبه، زمانی که نوبت مسابقات قهرمانی ست، بهتر خود را آماده کند. مسابقه بین المللی Dota 2، روز دو شنبه در KeyArena در مرکز سیاتل آغاز شد. این مسابقات که برای بار پنجم برگزار می شوند، جایزه برنده، ۱۸ میلیون دلار تعیین شده است. از این ۱۸ میلیون دلار، ۱۶.۴ میلیون دلار آن به طور مستقیم از بازی کنان Dota 2 جمع آوری شده است. این قیمت باعث شده تا مسابقه Dota 2 بزرگترین مسابقه ورزش دیجیتالی باشد.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط