خداحافظی با بازی CoD: Advanced Warfare00 نظر

7 مرداد 1394

سایر

گروه اوکسو

خداحافظی با بازی CoD: Advanced Warfare

call-of-duty-advanced-warfare-800x449

 

نسخه ی جدید سری CoD یعنی بازی Call of Duty: Black Ops 3 در پاییز امسال از راه خواهد رسید و علاقمندان این سری کم کم باید با نسخه ی قبل یعنی بازی Advanced Warfare خداحافظی کنند.

سازندگان بازی در همین رابطه و برای وداع رسمی با این اثر، آخرین DLC این بازی را نیز به زودی منتشر خواهند ساخت. در واقع پس از انتشار این DLC دیگر هیچ محتوای جانبی خاصی برای این نسخه از بازی عرضه نخواهد شد و همگان باید خود را برای ملاقات با دستپخت جدید استودیو Treyarch یعنی بازی Black Ops 3 آماده نمایند.

هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار این DLC نهایی اعلام نشده و اکتیویژن فعلاً تاریخ "به زودی" را برای عرضه ی این محتوای قابل دانلود اعلام کرده است. این DLC که Reckoning نام دارد (یاد بازی نقش آفرینی ریکانینگ به خیر و روح استودیوی سازنده و فقید آن اثر شاد!) در واقع بسته ای است که تنها ۴ نقشه ی جدید را در اختیار علاقمندن بخش مالتی پلیر بازی قرار می دهد و جز این چهار نقشه قابلیت چندان مهمی در ساختار خود نخواهد داشت. در این میان سیستم گیم پلی تمامی این چهار نقشه قرار است بر پایه ی مکانیزم Exo Grapple پایه ریزی شود که البته بر طبق گفته های اکتیویژن نقشه های مذکور را بدون این مکانیزم نیز می توان بازی کرد. این چهار نقشه Overlord (نقشه ای با تمرکز بر شهر بغداد) ، Swarm (متمرکز بر شهر سئول کره ی جنوبی) ، Fracture (نقشه ای با قابلیت انجام نبرد های سنگین و گسترده که در محیطی برفی و قطبی جریان دارد) و Quarantine (نقشه ای با سایز متوسط و گسترده شده در پهنه ی یک جزیره ی متروک) نام دارند که هر کدامشان خصوصیات گیم پلی مختص به خود را طلب می کنند. بنابر این می توان گفت که با آمدن این DLC نقشه محور، دیگر قصه ی بازی Advanced Warfare به سر می رسد. اما همچنان اکتیویژن به خانه اش نرسیده چون به زودی کار خود را با بازی Black Ops 3 از سر خواهد گرفت. گفتنی است که نسخه ی Advanced Warfare در پاییز سال گذشته برای پلتفرم های رایج نسل هفت و هشت منتشر شده بود و هنوز هم جدید ترین نسخه از سری CoD محسوب می شود.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط