بررسی بازی آنلاین خروس جنگی - اوکسا00 نظر

3 مرداد 1394

سایر

گروه اوکسو

بررسی بازی آنلاین خروس جنگی - اوکسا

۲۰۱۵-۰۷-۲۴_۱۶۱۰۱۸

بررسی بازی آنلاین خروس جنگی - اوکسا

اگر شما هم از بازی های تکراری آنلاین خوشتان نمی آید ، حتما خروس جنگی را تجربه کنید . بازی خروس جنگی ، یک بازی آنلاین با سبکی جدید است که برای اندروید و آی او اس منتشر شده . این بازی کاملا ایرانی می باشد و دارای افتخارات زیادی مانند بهترین بازی سال از دیدگاه مخاطبین در چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران و ... می باشد .

۲۰۱۵-۰۷-۲۴_۱۶۱۰۴۷

در ابتدای بازی ، شما کنترل یک خروس ضعیف را دارید و باید با پیشرفت در بازی ، برای خروستان تجهیزات خریداری کنید و امکانات جدید بازی را فعال کنید . به مرور زمان و با پیشرفت در بازی ، می توانید با بازیکنان واقعی خروس جنگی هم رقابت کنید ، اما در ابتدای بازی شما فقط امکان حنگیدن با خروس های پیشفرض در مراحل بازی را دارید .

۲۰۱۵-۰۷-۲۴_۱۶۱۱۲۰

تجهیزات بسیار زیادی در بازی وجود دارد که با خرید هر کدام ، مقدار مشخصی به قدرت خروستان اضافه می شود . مثلا با خرید سلاح شات گان ، قدرت صدمه زدن خروس شما افزایش می یابد ، با خرید لباس سوپر من قدرت دفاعی خروس شما افزایش می یابد و ... اما این تجهیزات بعد از مدتی نیاز به تعمیر دارند و در صورتی که تعمیر نشوند ، می شکنند و غیرقابل استفاده و با هزینه ی زیادی تعمیر می شوند .

۲۰۱۵-۰۷-۲۴_۱۶۱۲۰۷

همچنین مسابقات و تخفیف های زیادی در بازی به مناسبت های فراوان برگزار می شود . در مسابقات بازی می توان پاداش های خوبی به دست آورد ، مثلا در یکی از مسابقه های بازی شما با ورود به لیگ بالاتر ، ۱۰۰ الماس دریافت می کنید (البته زمان این مسابقه ها محدود می باشد) . خروس جنگی یک بازی ایرانی و کاملا فارسی می باشد و از مارکت های ایرانی مانند ایران اپس به صورت کاملا رایگان قابل دانلود است .

badge-g

دانلود نرم افزار برای کاربران اپلیکیشننسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط