آیا هوآوی سازنده بعدی نکسوس خواهد بود؟!00 نظر

28 خرداد 1394

سایر

گروه اوکسو

آیا هوآوی سازنده بعدی نکسوس خواهد بود؟!

گوشی‌های نکسوس ازجمله محصولاتی به‌حساب می‌آیند که گوگل توجه زیادی به آن‌ها دارد و به‌نوعی محصول اصلی این شرکت به‌حساب می‌آیند. هرسال هم یک گوشی و یا تبلت جدید با این نام از سوی شرکت‌های مختلف عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد که امسال شرکت چینی هواوی قصد تولید نکسوس جدید را دارد.

در چندماه گذشته گوگل و هواوی همکاری نزدیکی با یکدیگر داشته‌اند و به‌همین دلیل احتمال ساخت یک گوشی نکسوس از سوی این شرکت چینی بسیار زیاد است. از سمت دیگر خبرهایی به گوش می‌رسد که براساس آن‌ها شرکت ال‌جی هم قصد دارد یک نکسوس راهی بازار کند. به‌تازگی یکی از کارمندان هواوی در بریتانیا به این موضوع اشاره کرده که این شرکت روی ساخت نکسوس جدید کار می‌کند. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این گوشی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که در اواخر امسال باید منتظر این گوشی باشیم. گوگل و هواوی قبلا به این موضوع اشاره کرده بودند که آن‌ها درحال ساخت یک محصول جدید هستند.

 

Nexus--7

 

از هم اکنون مشخص است که هوای می‌خواهد نام خودش را دربین مردم و سازندگان گوشی‌های موبایل پررنگ‌تر کند و ساخت یک گوشی با نام گوگل برای آن‌ها بسیار مهم است. البته اگر هوای واقعا درحال ساخت گوشی نکسوس باشد، نمی‌تواند این محصول را در کشور چین به‌فروش برساند، چرا که بیشتر سرویس‌های گوگل در این کشور مسدود شده‌اند. البته این احتمال وجود دارد که نسخه مخصوصی از نکسوس در چین عرضه شود که برنامه‌های مشابه گوگل را روی آن قرار گرفته است. هواوی به طور رسمی این خبرها را تایید نکرده، اما قبلا اطلاعاتی منتشر شده بود که در آن‌ها مشخص شده بود که نکسوس درحال ساخت دارای یک صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی با وضوح QHD است و از پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۱۰ بهره می‌برد. همچنین به نظر می‌رسد که این محصول ظاهری مانند گوشی P8 شرکت هواوی داشته باشد.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط