کمپانی Adobe از سرویس Stock برای تهیه تصاویر آرشیوی پرده برداشت00 نظر

26 خرداد 1394

سایر

گروه اوکسو

کمپانی Adobe از سرویس Stock برای تهیه تصاویر آرشیوی پرده برداشت

adobe new

کمپانی Adobe امروز بروز رسانی های زیادی را برای سرویس های ابری خود به نام Creative Cloud منتشر نمود اما مهم ترین خبر، شامل بروز رسانی ها نمی شود؛ امروز Adobe از یک سرویس جدید و بسیار کارا به نام Adobe Stock پرده برداشت.

برای درک بهتر نحوه کارکرد چنین سرویسی، ابتدا باید با معنی تصاویر stock آشنا گردیم؛ در یک جمله، تصاویر stock همان عکس های آرشیوی هستند که می توانند از طریق گرافیست ها، ناشرین و سایرین مورد استفاده قرار گیرند و بیشتر اوقات کاربران حرفه ای به دلیل پایین تر بودن هزینه استفاده از چنین تصاویری، از عکاس برای ثبت تصاویر اختصاصی بهره نمی گیرند.

اکنون سرویس Stock آمده تا گرافیست ها صرفا با رجوع به یک مکان، بتوانند همه نیاز های خود را برطرف سازند. در ادامه با اوکسو همراه باشید.

کمپانی یاد شده همچنین امروز جدا از سرویسی که در موردش صحبت کردیم، بروز رسانی هایی را نیز برای Creative Cloud عرضه کرد و به کاربران اشتراکی سرویس ابری خود اجازه می دهد تا از Stock نیز استفاده کنند.

لازم به ذکر است که تا پیش از این، Getty و Shutterstock از جمله مهم ترین منابع تهیه و خرید تصاویر آرشیوی به حساب می آمدند. دو سرویس یاد شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند و پیروزی Stock در میان آنها، بستگی مستقیم به کیفیت ارائه شده و دسته بندی های پویا خواهد داشت.

لازم به ذکر است که Adobe مدتیست که خود را برای ارائه چنین سرویسی آماده کرده و در ابتدای سال میلادی جاری نیز سرویس تصاویر آرشیوی Fotolia را خریداری کرد و به شکل یکجا صاحب ۴۰ میلیون تصویر شد. لازم به ذکر است که Fotolia نیز همچنان برای خودش به شکل مستقل به ادامه کار مشغول است و Adobe صرفا از منابعش بهره گیری می کند.

استفاده از Stock نیازمند دانلود تصاویر بر روی کامپیوتر شخصیتان نیست؛ تصاویری که آنها را خریداری می کنید در یک «کتابخانه» ی مشترک در میان همه اپ های Adobe قابل استفاده هستند و گفته می شود که می توانید به راحتی و پیش از خرید هر تصویر، نمونه ای کم کیفیت تر از آن را امتحان کنید و در صورت رضایت به خرید نسخه ی اصلی اقدام ورزید.

کاربران قادر هستند هر تصویر را با قیمت ۹ دلار و ۹۹ سنت خریداری کرده و یا از دو طرح برای اشتراک استفاده نمایند. دریافت ۱۰ عکس در ماه با هزینه ی اشتراک ۴۹.۹۹ دلار و یا دریافت ۷۵۰ عکس در ماه با هزینه اشتراک ۱۹۹.۹۹ دلار. لازم به ذکر است که اگر پیشتر اشتراک Creative Cloud را خریداری کرده باشید، اکنون قادر هستید از برخی تخفیف ها استفاده کرده و به ازای هر ۱۰ تصویر در ماه، هزینه اشتراک ۲۹.۹۹ دلار را پرداخت نمایید. Adobe متصور است که قیمت های بالایش، می توانند به او کمک کنند تا زودتر به اوج برسد.

Adobe همچنین امروز تمرکز ویژه ای بر اندروید داشت و اپلیکیشن های Creative Cloud را برای این پلتفرم عرضه کرد که اکنون در گوگل پلی قابل دسترس بوده و شاملPhotoshop Mix، Color CC، Brush CC، Shape CC می شوند.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط