تاریخ انتشار Black Ops 3 مشخص شد00 نظر

30 اردیبهشت 1394

سایر

گروه اوکسو

تاریخ انتشار Black Ops 3 مشخص شد

Black-Ops-3_Specialist_Ruin-e1430068583468-1940x1092-620x330

Rob Kostich مدیر روابط عمومی شرکت اکتیویژن در گفتگو با سایت forbes تاریخ انتشار Call of Duty جدید یعنی Black Ops 3 را جمعه ۶ نوامبر سال جاری اعلام کرد.

وی سپس در این رابطه اظهار داشت:

ما فکر می کنیم این برای طرفداران Black Ops 3 در تعطیلات آخر هفته واقعا سرگرم کننده باشد. سری Black Ops بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن در سراسر جهان داشته و تیم Treyarch واقعا این بار در Black Ops 3 سطح جدیدی را ایجاد کردند. در این بازی حالت های مختلفی وجود دارد. از بخش کمپین گرفته تا زامبی و چندنفره همگی با ایده ای جدید در این عنوان وجود خواهند داشت. بنابراین طرفداران تجربه ای متفاوت از این سری را احساس خواهند کرد.

او می افزاید:

به طور معمول روز سه شنبه در ایالات متحده برای شرکای خرده فروشی ما روزی خوبی از نظر تاریخ انتشار است. شرکت ما در تاریخ های مختلفی عناوینش را منتشر می کند. این واقعا به بازی و عملکردش بستگی دارد و ما نیز بهترین راه حل برای آن را انتخاب می کنیم. برای Black Ops 3 نیز دوباره روز جمعه انتخاب شد و در این روز طرفداران با قرار گرفتن زمان انتشار در آخر هفته لذت بسیاری خواهند برد.

شرکت اکتیویژن در اواخر ماه آوریل بود که Black Ops 3 رسما برای PC،PS4،Xbox One معرفی کرد اما تاریخ انتشاری برایش مشخص ننمود. حال Rob Kostich مدیر روابط عمومی اکتیویژن خبر از انتشار این عنوان در ۶ نوامبر داده است.

البته Advanced warfare سال گذشته در ۴ نوامبر تنها ۲ روز قبل تر برای کنسول های نسل هفتم، هشتم و PC عرضه شد.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط