اپل واچ ضدآب است؛ اما با آن شنا نکنید00 نظر

19 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

اپل واچ ضدآب است؛ اما با آن شنا نکنید

a0785f2db67888620e7a519f1d33e9b0_XL

اپل در کنفرانس خود تمامی قابلیت‌های ساعت هوشمندش را معرفی کرده و به تمامی سئوالاتی که در ذهن تمامی کاربران نقش بسته بود، پاسخ داد؛ تنها سئوالی که باقی ماند ضد آب بودن آن و تحمل فشاری آبی است که می‌تواند داشته باشد.

ساعت هوشمند اپل دارای استاندارد IPX7 است؛ این استاندارد مقاومت دستگاه را در برابر غوطه وری در آب تا عمق یک متر نشان می‌دهد. این ساعت هم تحت پشتیبانی از استاندارد IPX7 می‌تواند تا عمق یک متر به مدت ۳۰ دقیقه فشار آب را تحمل کند. در واقع کاربران می‌توانند با این ساعت دوش گرفته یا زیر باران قرار گیرند. شستن دست‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند اما شنا کردن با این ساعت ممکن است مشکلات جدی را به وجود بیاورد.

اپل در این کنفرانس گفت:

برای مثال به همراه داشتن این ساعت هنگام ورزش، در زیر باران و شستن دست‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند؛ اما شنا کردن با این ساعت را توصیه نمی‌کنیم.

قابلیت شدت ضدآب بودن اپل‌واچ نسبت به مدل‌های مختلف آن فرق می‌کند. استاندراد IPX7 مناسب برای دستگاه‌های الکترونیکی کوچک مانند گجت‌های پوشیدنی است که در فضای باز از آن‌ها استفاده می‌شود. البته بسیاری از دستگاه‌هایی که دارای GPS هم هستند این استاندارد را شامل می‌شوند.

اپل دهم آوریل را برای پیش فروش ساعت هوشمند خود در نظر گرفته و از روز ۲۴ آوریل هم به خریداران عرضه خواهد شد. دو مدل ساعت ۳۸ و ۴۲ میلی‌متری به همراه بند ورزشی با تنوع رنگ عرضه خواهد شد و ۳۴۹ دلار ارزش دارد و قیمت پایه برای مدل استیلی ۵۹۹ دلار و مدل لوکس آن ۱۰.۰۰۰ دلار است.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط