کمپانی الجی کی گوشی G4 را معرفی خواهد کرد؟00 نظر

13 اسفند 1393

شایعات

گروه اوکسو

کمپانی الجی کی گوشی G4 را معرفی خواهد کرد؟

در حالی که شرکت‌های بزرگی چون سامسونگ و اچ‌تی‌سی پرچمداران خود را به بازار معرفی کرده‌اند، عده بسیاری نیز در انتظار پرچمدار ال‌جی هستند.

ال‌جی، دومین شرکت بزرگ تکنولوژی کره جنوبی امروز اعلام کرد که قصد دارد در ادامه سال یک گوشی بالارده جدید را با افزایش قابلیت‌های سخت افزاری نسبت به پرچمدار کنونی سری G وارد بازار کند.

g4sdss


«چو جون هو»، مدیر بخش موبایل ال‌جی در کنفرانس جهانی موبایل به خبرنگاران گفت: "ما در حال تولید محصولی هستیم که بالاتر از دستگاه‌های سری G کنونی قرار خواهد گرفت." وی در ادامه خبر داده که این محصول در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ وارد بازار خواهد شد.

پرچمدار پیشین این شرکت با قیمت ۹۰۰ هزار وون (معادل ۸۱۹٫۸۲) دلار وارد بازار شد و تحلیلگران بازار انتظار دارند که پرچمدار جدید به قیمتی ۱ میلیون وونی (معادل ۹۰۸٫۵۶ دلار) برسد.

ال‌جی همچنین خبر داده که قصد دارد جایگاه سومی بیشترین درآمدهای بازار اسمارت فون را در سال جدید نیز حفظ کند. چو اعتقاد دارد که رشد فروش اسمارت فون ال‌جی در سال جاری ۲۰ درصد خواهد بود. وی می‌افزاید که: "اگر محبوبیت G2 و G3 در G4 نیز ادامه پیدا کند، ما جایگاه سومی خود را محکم‌تر از گذشته حفظ خواهیم کرد."

بر اساس گزارش‌ها، ال‌جی در سال ۲۰۱۴ توانست ۴٫۳ فروش بازار را به خود اختصاص دهد و شرکت‌های هوآوی و سونی با کمتر از یک درصد رتبه‌های چهارم و پنجم را بدست آوردند. رتبه‌های اول و دوم نیز در اختیار اپل و سامسونگ با ۳۷٫۶ و ۲۵٫۱ درصد قرار گرفت.

ال‌جی در این گفتگو اضافه کرده که بر روی گوشی‌های پایین‌رده سری L و F نیز تمرکز ویژه خواهد داشت و همچنین دستگاه‌های پوشیدنی‌اش را در بازار گسترش می‌دهدنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط