وان M8 تا پایان سال به Sense 7 میرسد.00 نظر

10 اسفند 1393

MWC_2015

گروه اوکسو

وان M8 تا پایان سال به Sense 7 میرسد.

دقایقی پیش اچ‌تی‌سی پرچمدار جدید خود را معرفی کرد. این کمپانی تایوانی سایر گوشی‌های رده بالای خود را تا پایان سال میلادی به رابط کاربری سنس ۷ بروز خواهد کرد.

 اچ‌تی‌سی نسل جدید پرچمدار خود، وان M9 را به‌همراه رابط کاربری جدید خود سنس ۷ معرفی کرد که شماری از قابلیت‌های جدید را به آن اضافه کرده است. از جمله‌ی این قابلیت‌ها می‌توان به شناسایی خودکار موقعیت مکانی و شخصی‌سازی محیط کاربری براساس آن اشاره کرد. برای مثال در صورتی که از اپلیکیشن‌هایی در محیط منزل و از شماری دیگر از اپلیکیشن‌ها در محیط کار استفاده می‌کنید، سنس ۷ قادر است تا این موضوع را تشخیص داده و خود را براساس نیازهای کاربر تغییر دهد. همچنین این رابط کاربری اپلیکیشن‌هایی را براساس نیازهای شما پیشنهاد می‌دهد که شاید این اپلیکیشن اصلاً روی گوشی‌هوشمندتان نصب نشده باشد.

یکی دیگر از قابلیت‌های سنس ۷ امکان شخصی‌سازی تم‌ها است. می‌توانید با انتخاب یک تصویر که به نظرتان جالب است، آن را به سنس ۷ معرفی کنید که در این صورت سنس ۷ تم متناسب با این تصویر را ایجاد خواهد کرد. این تم در BlinkFedd و اپلیکیشن‌های مورد استفاده نیز اعمال خواهد شد. کاربران می‌توانند تم‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی هم‌رسانی کنند.

انتظار می‌رود اچ‌تی‌سی، وان M8 را تا پایان سال جاری میلادی به سنس ۷ بروزرسانی نماید. سایر گوشی‌های‌هوشمند رده بالای اچ‌تی‌سی نیز تا پایان سال ۲۰۱۵ میلادی این رابط کاربری را دریافت خواهند کرد.

 [notification type="notification_info" ]منبع : زومیت[/notification]

[toggle title="اسپانسر"]اسپانسر ما برای پوشش لحظه به لحظه ای این مراسم تیم هاستینگ : کمپ تیم میباشد.[/toggle]نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط