رزولوشن بالا دلیل اصلی موفقیت PS4 نسبت به رقبا !00 نظر

8 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

رزولوشن بالا دلیل اصلی موفقیت PS4 نسبت به رقبا !

xbox_one_vs_ps4

بنابر بررسی هایی که انجام شده نتیجه بدست آمده حاکی از آن است که فاکتور رزولوشن مهم تریم علت موفقیت کنسول PS4 در این نسل بوده است . برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

بنا بر بررسی هایی که در کشور آمریکا انجام شده است مهم ترین دلیل فروش بهتر کنسول PS4 نسبت به سایر رقیبان خود در نسل جدید رزولوشن بالاتر این کنسول نسبت به کنسول رقیب بوده است . در تصویر زیر ۵ فاکتوری که برای انتخاب یک کنسول برای گیمر میتواند مهم باشد ذکر شده است که کنسول PS4 برتری نسبی به سایر رقبا دارد .

دومین دلیل فروش بهتر PS4 اجرای بلوری است البته این ویژه گی به تازگی در کنسول Xbox One نیز قرار داده شده است اما این قابلیت از کنسول های نسلی قبلی به همرا Play Station بوده است ، از دلایل دیگر این نتیجه میتوان به بایگانی بازی ها و قدرت پردازش بیشتر کنسول PS4 اشاره کرد همان فاکتور مهمی که بیشتر گیمرها خواهان آنند .

دلیل اصلی فروش کنسول Xbox One پشتوانه بزرگ آن یعنی شرکت مایکروسافت و محبوبیت بالای کنسول نسل قبلی یعنی Xbox 360 در منطقه آمریکا شمالی میباشد . دلایل دیگر فروش Xbox One با توجه به این جدول میتواند ویژه گیهای جدیدی باشد که در کنسول جدید قرار داده شده است مانند قابلیت کنترل صدا و ویژه گی های جدیدی که به کینکت اضافه شده است و عناوین انحصاری این کنسول .

داستان فروش کنسول Wii U کمی متفاوت تر است ، علت اصلی فروش این کنسول در مرحله اول سرگرمی و در مرحله دوم علاقه بچه ها به این کنسول میباشد همچنین علت دیگر فروش این کنسول میتواند عناوین انحصاری عالی و خلاقانه ای باشد که برای این کنسول ارایه میشود .

در تصویر زیر آمارهای جالبی را در مورد وفاداری گیمرها در هر نسل را مشاهده میکنید ، با توجه به این جدول ۷۶ درصد از دارندگان کنسول Xbox One قبلا دارای کنسول Xbox 360 بوده اند و ۶۶ درصد از کسانی که دارای PS4 هستند قبلا دارای PS3 بودند و همچنین ۵۹ درصد از گیمرها از کنسول Xbox روی برگردانده و به سمت PS4 آمدند و از آن سو ۴۳ درصد گیمرها از کنسول سونی به سوی کنسول مایکروسافت آمدند . طرفدارا کنسول Wii U را میتوانیم وفدارترین گیمرها بدانیم زیرا ۸۶ درصد از افرادی که قبلا کنسول Wii داشتند حال از کنسول Wii U استفاده میکنند . در تصویر زیر میتوانید این جدول را مشاهده کنید .

 

منبع : gamefa.comنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط