امتیازات Resident Evil: Revelations 2 – قسمت اول | بروزرسانی شد.00 نظر

8 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

امتیازات Resident Evil: Revelations 2 – قسمت اول | بروزرسانی شد.

۲۵۹-cover-reveal-610x343-wm

سری بازی Resident Evil یک بار دیگر، اینبار در قالب دومین عنوان از Revelations بازگشته است. Resident Evil: Revelations 2 قول های زیادی به هواداران داده بود از جمله اینکه وحشت کلاسیک این سری محبوب بازخواهد گشت، داستان بهتر خواهد بود و به طور کلی عنوانی خوب در حد لیاقت داشتن نام Resident Evil را شاهد خواهیم بود. آیا چنین هم شده است؟

Revelations 2 همانطور که می دانید قرار است به صورت هفتگی، در قالب چند قسمت مختلف منتشر شود. برای آشنایی با تمامی قسمت ها، این ویدئو کامل و خوب را از دست ندهید:دانلود

در بخش داستانی بازی Resident Evil: Revelations 2، شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

عرضه Resident Evil: Revelations 2 از امروز برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC آغاز می شود. در ادامه شما شاهد امتیازات قسمت اول بازی نامبرده از سایت ها و منتقدین مختلف هستید: (امتیازات بیشتر، نظرات منتقدین و متا به مرور قرار خواهد گرفت)

Destructoid – ۹۰/۱۰۰

Resident Evil: Revelations 2 با توجه به زمان حال، گاهی گرافیک تاریخ گذشته ای دارد اما با وجود جزئیات دیوانه وار در بخش Raid Mode می توان گفت که مشکلی نیست و خوب است. هر بخش که عرضه می شود ۵ دلار قیمت دارد اما ارزشش را دارد و من برای هفته ها آن را به صورت تک نفره و یا با دوستان تجربه خواهم کرد.

Metro GameCentral – ۸۰/۱۰۰

Post Arcade – ۷۵/۱۰۰

Atomix – ۷۰/۱۰۰

Hardcore Gamer – ۷۰/۱۰۰

VideoGamer – ۷۰/۱۰۰

Game Revolution – ۷۰/۱۰۰

GameSpot – ۷۰/۱۰۰

Revelations 2 با ترکیبی از Resident Evil کلاسیک و مدرن، برای همه مناسب است، اما خیلی بهتر بود که تمرکز بیشتری در ارائه صورت می گرفت و کمتر به Moira تاکید می شد.

Xbox Achievements – ۷۰/۱۰۰

با توجه به اینکه شما را به اندازه کافی برای قسمت هفته بعد ترغیب می کند، Revelations 2 آغاز چندان بدی نداشته است.

IGN – ۷۰/۱۰۰

قسمت اول این بازی با طراحی محیطی و موجودات بسیار بد خود آسیب دیده اما بازی به صورت co-op، ارزش تکرار بخش Raid Mode و داستانی درگیر کننده باعث برقراری تعادل می شود. این بازی تیر خلاص را برای یک محصول عالی نزده اما کیفیت خیلی خوبی دارد.

The Jimquisition – ۶۰/۱۰۰

Untitled

 

 

resident-evil-revelations-2-officially-revealed_2pjj.1920

منبع : gamefa.comنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط