Recycle Bin در ویندوز ۱۰ تغییر حالت می‌دهد !00 نظر

7 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

Recycle Bin در ویندوز ۱۰ تغییر حالت می‌دهد !

n00034834-b

n00034834-b

 

هواداران ویندوز همواره در مورد نحوه طراحی آیکون‌ها در این سیستم‌ عامل شکایت داشته‌اند و برای مثال در مورد ویندوز ویستا به نبود آیکون‌های مشخص برای نمایش فولدرهای اصلی در منوی Start انتقاد شد، نبود آیکون‌های مشخص برای نمایش پیغام خطا بارها مورد نقد قرار گرفت و حتی در ویندوز ۸ هم کاربران در مورد ادغام آیکون‌های مدرن با یکدیگر به مایکروسافت انتقاد کردند.

به گزارش اوکسو

مایکروسافت هرگز نتوانسته است در زمینه طراحی آیکون رضایت کاربران خود را جلب کند و ویندوز ۱۰ آخرین اقدام مایکروسافت برای پیکربندی سیستم‌عامل این شرکت محسوب می‌شود تا رضایت کاربران افزایش یابد.

شرکت مایکروسافت هم‌اکنون با عرضه Windows 10 Technical Preview و به‌روزرسانی‌های متعدد آن سعی کرده است پیکربندی این سیستم‌عامل بیش از پیش مطابق سلیقه کاربران جلو ببرد.

بر این اساس، یکی از مهم‌ترین تغییراتی که کاربران در آیکون‌های نسخه رایانه‌ای سیستم عامل جدید مایکروسافت خواهند دید مربوط به Recycle Bin می‌شود.

Recycle Bin

مایکروسافت در طول حیات سیستم عامل ویندوز Recycle Bin و قابلیت‌های آن را چندین بار بهینه‌سازی کرد که البته برای دو نسخه ویندوز ۷ و ویندوز ۸ آیکون این ابزار به یک شکل و با یک قابلیت عرضه شد.

اما سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ که یک سایت چینی نخستین تصاویر رسمی از نسخه نهایی آن را منتشر کرده است، تفاوت‌هایی را در این بخش شامل می‌شود و آیکون Recycle Bin به گونه‌ای طراحی شده که گویا شخصی با نرم‌افزار Paint مایکروسافت آن را طراحی کرده است.

باید توجه داشت Recycle Bin تنها آیکونی نیست که در سیستم عامل جدید تغییر کرده است و مایکروسافت قصد دارد آیکون دیگر ابزارهای کاربردی در ویندزو ۱۰ را هم با ظاهر مدرن عرضه کند.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط