تعداد کاربران ویندوزفون در انگلستان از مرز ۳٫۳ میلیون گذشت00 نظر

7 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

تعداد کاربران ویندوزفون در انگلستان از مرز ۳٫۳ میلیون گذشت

با وجود اینکه دو پلتفرم اندروید و ویندوزفون در اواخر سال گذشته میلادی به شدت توسط iOS به چالش کشیده شدند اما ردموندی‌ها به خوبی نشان دادند که موفق شدند یک پایگاه نسبتا قدرتمند در جزیره برای خود دست و پا کنند.

۶f9dbc382c439cb8e923c3be26612f45_M

بر اساس نتایجی که توسط موسسه تحقیقات بازار eMarketer به عمل آمده، در حال حاضر بیش از ۳٫۳ میلیون کاربر در انگلستان از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوزفون استفاده می‌کنند. این در حالی است که تنها ۸ ماه قبل و در ژوئن ۲۰۱۴ این تعداد ۲٫۲ میلیون نفر بود. این افزایش سهم کاربر چیزی در حدود ۸٫۵ درصد از سهم کل بازار انگلستان را شامل می‌شود. البته ویندوزفون همچنان راه زیادی را برای پیمودن در پیش دارد چرا که پلتفرم اندروید گوگل با بیش از ۲۱٫۵ میلیون کاربر و سهم بازار ۵۶٫۲ درصد در جایگاه نخست و پلتفرم iOS اپل با ۱۲٫۳ میلیون کاربر و سهم بازار ۳۲٫۲ درصد در جایگاه دوم و جلوتر از ویندوزفون قرار دارند. بزرگترین بازنده در این گزارش را می‌توان بلک بری دانست چرا که در ژوئن ۲۰۱۴ بیش از ۲٫۴ میلیون کاربر از دستگاه‌های بلکبری استفاده می‌کردند که در حال حاضر این تعداد به کمتر از ۷۰۰ هزار نفر نزول کرده است. شاید هیچ خبری به این اندازه برای طرفداران بلک بری ناخوشایند نباشد که تعداد کاربران این پلتفرم در سال ۲۰۱۲ بیش از ۸ میلیون نفر بوده است.

uk-market-share_thumb

ریزش کاربران بلک بری امری تماشایی و حیرت انگیز بوده است. اما آخرین آمار حاکی از آن هستند که این کمپانی کانادایی یک سقوط آزاد تمام عیار را در زمینه از دست دادن کاربر تجربه می‌کند و کم کم در حال محو شدن، دست کم از بازار انگلستان است. سهم بازار بلک بری به سرعت توسط اندروید و iOS تصاحب شده و حتی در این اواخر نیز پلتفرم ویندوزفون موفق شده به باشگاه میلیونی‌ها بپیوندد و به تدریج پا جای پای بلک بری بگذارد. - بیل فیشر مفسر موسسه eMarketer اعداد و ارقام موجود در این گزارش به خوبی پویایی بازار را نشان می‌دهند و شاید بهترین درسی که می‌توان از این گزارش گرفت آن باشد که هیچ چیزی پایدار نیست.

لینک مطلب

 

[notification type="notification_info" ]زومیت[/notification]نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط