افزوده شدن ۸ زبان جدید به دستیار هوشمند سیری00 نظر

5 اسفند 1393

سایر

گروه اوکسو

افزوده شدن ۸ زبان جدید به دستیار هوشمند سیری

از جمله دستاوردهای «استیو جابز» و تیم طراحان‌اش در دنیای تکنولوژی علاوه بر محصولات «اپل»، دستیاری صوتی با نام «سیری» (Siri) است.

از جمله دستاوردهای «استیو جابز» و تیم طراحان‌اش در دنیای تکنولوژی علاوه بر محصولات «اپل»، دستیاری صوتی با نام «سیری» (Siri) است. از حدود سه سال پیش تا کنون با عرضه‌ی هر نسخه‌ی جدید از سیستم‌عامل iOS، سیری هم پیشرفت چشم‌گیری در نحوه‌ی عمل‌کردش ‌داشته است. اما کارشناسان معتقدند محدودیت پشتیبانی از زبان‌های مختلف همیشه یکی از نقاط ضعف‌ سیری به‌حساب می‌آید.


google-sweating-siri-latent-search


برنامه‌ی اپل برای قرار دادن نسخه‌ی بتای سیستم عامل iOS 8.3 در اختیار توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها باعث خواهد شد تا در هنگام عرضه‌ی این بروزرسان  با چند ویژگی جالب روبرو شویم. یکی از این ویژگی‌ها اضافه شدن هشت زبان جدید به سیری در نسخه بتای است که احتمالا شاهد آن در نسخه‌ی اصلی هم خواهیم بود.

در این نسخه سیری ‌می‌تواند به هشت زبان روسی، دانمارکی، پرتقالی، هلندی، سوئدی، تایلندی، ترکی و انگلیسی-هندی سخن بگوید. با توجه به این‌که چندی ‌پیش اپل اقدام به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در این شرکت کرده بود، گفته میشود تعداد بسیاری از این فرصت‌ها در رابطه با کارشناسان زبان بوده است.

علاوه بر پشتیبانی از چند زبان یاد شده، گفته می‌شود در نسخه‌ی بتای iOS 8.3 بسته‌های جدید «ایموجی» (Emoji) و سیستم بی‌سیم CarPlay هم اضافه شده است. به احتمال زیاد نسخه‌ی بتای iOS 8.3 اوایل ماه مارس (اسفند ماه) در اختیار صد هزار توسعه دهنده‌ی خوش‌شانس سیستم‌عامل iOS قرار خواهد گرفت.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید . اگر به نتیجه

دلخواهتان هنوز دست نیافته اید , میتوانید برای رفع مشکل به تالار گفتمان اوکسوف

مراجعه کنید و سوال خود را مطرح کنید.

 

تالار گفتمان اوکسوف

 

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط