پشتیبانی ساعت‌های هوشمند پِبل از اندروید00 نظر

28 بهمن 1393

سایر

گروه اوکسو

پشتیبانی ساعت‌های هوشمند پِبل از اندروید

Pebble

 

صاحبان ساعت‌های هوشمند پبل حتما از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد که از این پس قادر به اجرای اپلیکیشن‌های تحت سیستم‌عامل اندروید وِر هستند. در واقع این کاربران نه‌تنها امکان اجرای اپلیکیشن‌های تحت پلتفرم پبل را دارند بلکه به سادگی می‌توانند اپلیکیشن‌های اندروید ور را نیز اجرا کنند.

پبل یکی از موفق‌ترین ساعت هوشمند بازار است. آمار و ارقام نشان می‌دهند که ساعت‌های هوشمند تحت اندروید ور، چندان مورد استقبال کاربران قرار نگرفته‌اند؛ اما ساعت‌های پبل از روز اول فروش بسیار خوبی داشته‌اند. با این حال پشتیبانی گوگل از پلتفرم اندروید وِر باعث شده است تا شاهد تولید اپلیکیشن‌های متنوعی در این پلتفرم باشیم. در همین راستا پبل از ماه‌ها قبل تلاش کرد تا امکان اجرای اپلیکیشن‌های تحت اندروید وِر را در ساعت‌های هوشمند پِبل میسر کند. این استارتاپ موفق امروز رسما اعلام کرد که این امکان فراهم شده است.

پبل اولین بار در اواخر سال میلادی گذشته موفق شد به صورت محدود و آزمایشی چند اپلیکیشن تحت اندروید وِر را در ساعت‌های خود اجرا کند. اما حالا امکان اجرای کلیه‌ی اپلیکیشن‌های اندروید وِر در ساعت‌های پبل میسر است.

پبل بر روی تنوع اپلیکیشن‌ها و قیمت رقابتی برای ساعت‌های هوشمند خود کار می‌کند و این دو عامل موجب موفقیت محصولات این شرکت شده‌اند. اپل‌واچ به زودی وارد رقابت می‌شود و ال‌جی نیز ساعت هوشمند جدید خود را با نام Urbane رونمایی کرده است. انتظار داریم در کنگره‌ی جهانی موبایل شاهد رونمایی از گجت‌پوشیدنی بسیاری باشیم که همه‌ی این‌ها به معنی داغ‌تر شدن بازار ساعت‌های هوشمند و دیگر گجت‌های پوشیدنی هستند.

انتظار داریم اپل بخشی از بازار که کمتر درگیر تکنولوژی هستند و عموما کاربران عادی و علاقمند به محصولات اپل را شامل می‌شود در اختیار بگیرد. بخش مهمی از ساعت‌های هوشمند اپلیکیشن‌های مربوط به آن‌ها هستند. حتی اپل نیز در تولید اپلیکیشن‌های واقعا کارآمد برای ساعت‌های هوشمند با مشکل روبرو شده است. شرایط گوگل نیز چندان فرقی نمی‌کند و این کمپانی هم آن‌طور که باید و شاید نتوانسته اندروید وِر را گسترش دهد و برخی از شرکای تجاری گوگل نسبت استفاده از پلتفرم‌های جایگزین اقدام کرده‌اند. با در نظر گرفتن تمام این موارد، پشتیبانی از اپلیکیشن‌های تحت اندروید ور در ساعت هوشمند پبل باعث محبوبیت بیش از پیش این ساعت‌ها بین علاقمندان تکنولوژی می‌شود.

[toggle title="منبع"]زومیت[/toggle]نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط