مراسم معرفی محصولات جدید سامسونگ گلکسی امسال تنها در بارسلونا00 نظر

15 بهمن 1393

سایر

گروه اوکسو

مراسم معرفی محصولات جدید سامسونگ گلکسی امسال تنها در بارسلونا

۴f2691e3cc64c5e5d28ce5dfdd00e583_XL

همایش سامسونگ امسال با همان شور و شوق سال های قبل برگذار خواهد شد .

این انتظار ها میرود که در این نمایشگاه Samsung Galaxy S6 معرفی شود.

-----زومیت دو شنبه ۱۳ بهمن----

سامسونگ ارسال دعوتنامه‌ی مراسم پیش از نمایشگاه MWC خود را آغاز کرد. این دعوتنامه به وضوح اشاره به دستگاهی با طراحی منحنی دارد که قرار است در رویداد ۱۱ اسفند این شرکت معرفی شود.

سامسونگ ارسال دعوتنامه‌های مراسم Unpacked خود را آغاز کرد. از مدت‌ها پیش شایعات از این مساله حکایت کرده‌اند که سامسونگ طی این مراسم از پرچمدار جدید خود موسوم به گلکسی اس ۶ رونمایی خواهد کرد. نکته‌ای که از تصویر این دعوتنامه می‌توان استنباط کرد، اشاره‌ی واضح به طراحی منحنی است که عبارت «What’s Next» در زیر آن جای گرفته است. در گوشه‌ی سمت راست-پایین دعوتنامه نیز علامت مراسم سالانه‌ی Unpacked سامسونگ خودنمایی می‌کند.

ممکن است اشاره‌ به طراحی منحنی در تصویر، نمایانگر وجود نسخه‌ای از گلکسی اس  ۶  با نمایشگر خمیده نظیر نوت اج باشد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که گلکسی اس ۶ اصلی، از المان طراحی خمیده برخوردار باشد. در هر صورت در این مرحله بجز گمانه‌زنی چاره‌ی دیگری نداشته و برای اطلاع از تمام جزئیات باید به انتظار مراسم بنشینیم.

گلکسی اس ۵ در سال پیش در جلب نظر کاربران به آن میزان که انتظار می‌رفت موفق عمل نکرد. با در نظر گرفتن شرایط فعلی سامسونگ و فشارهایی که بر دوش این شرکت وارد آمده، باید دید گلکسی اس ۶ که وعده‌ی ساخت آن از صفر داده شده بود چگونه ظاهر خواهد شد.

-----زومیت سه شنبه ۱۴ بهمن----

دیروز سامسونگ دعوت‌نامه‌های مربوط به مراسم Unpacked 2015 خود را ارسال کرد. برخلاف سال‌های گذشته که همزمان با مراسم برگزار شده در بارسلون، مراسمی نیز در نیویورک برگزار می‌شد، امسال خبری از این موضوع نیست و فقط بارسلون میزبان محصولات جدید سامسونگ خواهد بود.

انتظار می‌رود سامسونگ در مراسم معرفی محصولات خود در کنگره‌ی موبایل بارسلون، از گلکسی S6 به‌همراه گوشی‌هوشمند دیگری با صفحه‌ی نمایش دو طرف خمیده‌ی گلکسی S اج و همچنین ساعت‌هوشمند تایزنی جدیدی با نام Orbis رونمایی کند.

پس از اینکه دیروز دعوت‌نامه‌های مربوط به برگزاری مراسم در دهم اسفند ماه ارسال شد، بسیاری از رسانه‌ها سوالاتی را در خصوص احتمال برگزاری مراسمی همزمان در نیویورک همچون سال‌های گذشته مطرح کردند. براساس اطلاعات ارائه‌ی شده توسط سام‌موبایل، سامسونگ تایید کرده که برخلاف گذشته مراسمی را در نیویورک برگزار نخواهد کرد و دوستداران و علاقمندان به کار کردن با محصولات جدید سامسونگ تنها می‌توانند در بارسلونا این شانس را داشته باشند.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط