ویدیو و تصاویری از اندروید ۵ (لالی پاپ) ، رابط Sense00 نظر

ویدیو و تصاویری از اندروید ۵ (لالی پاپ) ، رابط Sense

تا انتشار اندروید ۵٫۰ یا لالی‌پاپ برای گوشی‌های وان M8 و M7 زمان زیادی باقی نمانده. امروز تصاویر و ویدیوهایی جدید از رابط کاربری اختصاصی اچ تی سی برای اندروید جدید گوگل منتشر شده است.

طبق اعلام چند روز پیش اچ تی سی، صاحبان گوشی‌های وان M7 و M8 احتمالا در اوایل ماه ژانویه، اندروید ۵٫۰ با رابط کاربری Sense را دریافت می‌کنند.

امروز وبسایت LlabTooFeR با انتشار تصاویر و ویدیوهایی از عملکرد و شکل ظاهری این رابط کاربری، نگاهی کوتاه و پیش از موعد به اندروید ۵٫۰ برای گوشی‌های اچ تی سی انداخته است.


یکی از تغییراتی که با توجه به این تصاویر مشاهده می‌شود، حالتی است به نام Easy Mode که برای افراد تازه‌کاری قرار داده شده که قادر نیستند ویجت و یا یک Home Page را برای خود تنظیم کنند؛ حالتی که شباهت بسیاری به فعال سازی حالت Extreme Power Saving Mode دارد.

همچنین قابلیت‌های اصلی لالی‌پاپ چون جلوه‌های بسیار انیمیشنی، دسترسی به نوتیفیکیشن ها در لاک اسکرین، تنظیمات سریع و مولتی تسک ویو جدید نیز در رابط کاربری Sense رؤیت می‌شود.

از این لینک‌ها (۱ و ۲) می‌توانید ویدیوهای رابط کاربری Sense در اندروید لالی‌پاپ را مشاهده کنید.منبعPhone Arenaنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط