آپدیت‌های جدید مایکروسافت برای دستگاه‌های ویندوزفونی00 نظر

26 آبان 1393

سایر

گروه اوکسو

آپدیت‌های جدید مایکروسافت برای دستگاه‌های ویندوزفونی

مایکروسافت همین ماه آپدیت لومیا Denim را برای سه اسمارت فون خود منتشر می‌کند، اما پیش از آن آپدیت جدیدی را نیز در قالب آپدیت‌های Windows Phone Developer Preview ارائه کرده است.

کسانی که به عنوان توسعه دهنده در وبسایت مایکروسافت ثبت نام کرده‌اند، باید اخیرا آپدیت جدید ویندوزفون ۸٫۱ با شماره بیلد ۴۲۰۳٫۳۰۶ را دریافت کرده باشند.

کاربرانی که این آپدیت را دریافت می‌کنند در کاشی Battery Saver بهبودهایی را مشاهده خواهند کرد. این کاشی پس از آپدیت به یک کاشی زنده تبدیل و درصد باقی مانده از باتری را تا لحظه آخر به نمایش می‌گذارد. همچنین می‌توان Battery Saver را به تنظیمات Quick Action اضافه کرد.

در عین حال با این آپدیت، تمامی جزئیات مربوط به تماس در تماس‌گیر نمایش داده می‌شود و آپدیت ویندوزفون نیز قابل زمان‌بندی خواهد بود.

دیروز همچنین خبرهایی از انتشار زودهنگام آپدیت Lumia Denim شنیده شد. گفته شده که این آپدیت در همین ماه برای لومیاهای ۹۳۰، ۸۳۰ و ۱۵۲۰ منتشر می‌شود. بزرگ‌ترین تغییر این آپدیت دریافت نرم افزار "دوربین لومیا" است که قابلیت‌هایی چون ضبط ویدیو در حالت ۴K، Auto HDR و Moment Capture را به این دستگاه‌ها اضافه می‌کند.

البته تمامی اسمارت فون هایی که این آپدیت را دریافت می‌کنند قادر به استفاده از همه این ویژگی‌ها نخواهند بود. به عنوان مثال لومیا ۸۳۰ اگرچه این آپدیت را دریافت می‌کند، اما قادر به ضبط ویدیوهای ۴K نخواهد بود.

مایکروسافت اعلام کرده که کاربران در کنار لومیا Denim آپدیت شماره ۱ ویندوزفون ۸٫۱ را نیز دریافت می‌کنند. با این آپدیت فراخوانی کرتانا با گفتن Hey, Cortana آسان می‌شود و دوربین در میان ثبت تصاویر، سرعت عمل بیشتری دارد. کیفیت تصویربرداری نیز در حالت نور کم با این آپدیت ارتقا پیدا می‌کند.

مایکروسافت اضافه کرد که با آمدن ویندوز ۱۰ در میان کاربران بیشتر تلفن های لومیا به این ورژن آپدیت خواهد شد.

منبع انگلیسی Phone Area میباشد

منبع فارسی نوشته OOXOO.IR میباشد

 نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط