ماشین Montar جهانی سوار: گوشی های هوشمند خود را در حالی که رانندگی00 نظر

25 آبان 1393

سایر

گروه اوکسو

ماشین Montar جهانی سوار: گوشی های هوشمند خود را در حالی که رانندگی

 

ماشین Montar جهانی سوار با آی فون ۶ به علاوه
بسیاری از ما مسافران کسب و کار صرف مقدار زیادی از زمان در جاده و آن را خسته کننده و خطرناک است به تلاش برای ایجاد توازن در گوشی های هوشمند در حال اجرا GPS بر روی خط تیره خود را، ساق پا، یا cupholder. من چند سفر گذشته در اتومبیل اجاره فقط برای $ ۲۹٫۹۹ صرف با استفاده از ماشین Montar جهانی سوار و فکر می کنم این همراهی سفر است، در دسترس است.

HTC یکی از M7 کوه های مورد علاقه قبلی من کوه بود، اما خاص به گوشی های تک بود.ماشین Montar جهانی سوار از WinnerGear را می توان با فقط در مورد هر گوشی های هوشمند تا شش اینچ، از جمله اپل آی فون ۶ به علاوه استفاده می شود.

مانند بسیاری از مردم، گوشی های هوشمند من به عنوان دستگاه ناوبری GPS من خدمت می کند و بیشتر از زمان راه اندازی تلفن من در حالی که پارک شده و سپس سعی کنید برای پیدا کردن یک محل برای استراحت تلفن در اطراف کنسول وسط. تلفن من اغلب به پایان می رسد تا کشویی در اطراف کنسول و یا صندلی و بر روی زمین که من رانندگی می کنم. این عمل وحشتناک است و من این کار را نکنید در حال حاضر که من می دانم من می توانم را چنین جمع و جور و مفید سوار همراه با من.

برخی از مانت من تست شده اند چندین قسمت به جمع آوری و کلیپ را به محل.Montar جهانی کوه زیبا در سادگی آن است. شما به جای ساده بخش فنجان مکش بر روی پنجره و یا داشبورد، تلنگر تا (و یا پایین، بسته به جهت شما) اهرم تامین امنیت، و سپس گوشی های هوشمند خود را در بین تنش سلاح قابل تنظیم است.

فنجان مکش از لاستیک با یک فیلم ژل چسبنده ساخته شده پس از آن باقی می ماند قرار داده است. شما همیشه می توانید آن را پاک کردن و آن را چسبنده دوباره اگر شما جمع آوری پرز در چمدان خود را. این بسته همچنین شامل یک پد چسب ۳M اگر شما می خواهید برای سوار شدن گوشی خود را در داشبورد بافت، اما این قابل استفاده مجدد نیست، بنابراین تنها باید به وسیله نقلیه خود را در وسیله نقلیه اجاره اعمال و نیست.

همچنین یک مهره سفت در پشت بازو سوار بنابراین شما می توانید جهت گیری مورد نظر خود را پیدا و سپس قفل آن را به مکانی برای آن مکان خاص وجود دارد.

اسلحه در مواد لاستیک قرمز پوشیده شده، بنابراین شما خواهد شد تلفن خود را خراش در حالی که کمک به تلفن خود را در امن در محل. شما حتی می توانید چرخش اسلحه تامین امنیت از طریق ۳۶۰ درجه تا گوشی شما دقیقا همان جایی که شما می خواهید آن را می چرخاند. این مهم است توجه به این که برخی از داشبورد داشته منحنی و شما ممکن است سعی به جا تلفن خود و سوار شدن به گوشه تنگ از پنجره.

نقشه های گوگل شده جلسات ناوبری من در هر دو من اپل آی فون ۶ پلاس و سونی دایالر Z3 در حالی که این گوشی در ماشین Montar جهانی نصب شده بودند سوار. کوه هرگز کنترل تلفن من از دست داده، با وجود تلاش من ساخته شده به لرزش آنها را در ماشین اجاره گشاد است.

با تشکر

 نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط