فریب اپل در مورد آیفون ۶ ؛ پربحث ترین موضوع روز جهان00 نظر

فریب اپل در مورد آیفون ۶ ؛ پربحث ترین موضوع روز جهان

iPhone-6

فریب اپل در مورد آیفون ۶ پر بحث ترین موضوع روز جهان است. عده ای معتقدند اپل تنها به انتشار تصاویر از سمت مورد نظر خود اکتفا کرده است و عده ای هم معتقدند اپل هیچ اشاره ای در هیچ دقیقه ای از کنفرانس اش، حتی در وب سایت اش در مورد بیرون بودن لنز دوربین آیفون ۶ نکرده است. دوربینی که حسابی روی اعصاب خریداران رفته است. از قرار نگرفتن مناسب بر روی میز، تا ترس از خط افتادن دوربین و … .

آیفون ۶ اولین آیفون با لنز دوربین برجسته است که اپل بر خلاف آیفون‌های قبلی که همواره لنز آنها پائین‌تر از سطح بدنه قرار داشت این بار آن را تا مقداری به طور برجسته و خارج از قاب پشتی قرار داده است. البته این موضوع به نوعی ضرورت طراحی جدید آیفون بوده تا تیم جانی آیو سرپرست طراحی اپل بتواند آیفون جدید را در کنار استفاده از یک لنز پیشرفته باز هم نازکتر کند!

iPhone-6-fail

اما مشکل اینجاست که اپل همواره نشان داده که در طراحی‌های خود طرفدار خطوط صاف و یکدست است و حالا این برجستگی لنز در قاب پشتی ظاهرا از نگاه اپل به یک امر ناخوشایند در تصاویر رسمی آیفون ۶ تبدیل شده تا اپل با استفاده از فنون عکسبرداری و نورپردازی و حتی ظاهرا در برخی موارد با ویرایش تصویر (تصویر دوم) این برجستگی را کمرنگ‌تر نشان داده و ناچیز نشان دهد.

به هر حال عده ی زیادی معتقدند که اپل تصاویر رسمی گوشی های جدید آیفون ۶ خود را ویرایش کرده است و به همین طریق توانسته فروش بالایی در پیش فروش این گوشی ها بدست آورد.نسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط