گواهی وای فای نکسوس ۹ نشان از حضور اندروید L در آن دارد00 نظر

1 شهریور 1393

سایر

گروه اوکسو

گواهی وای فای نکسوس ۹ نشان از حضور اندروید L در آن دارد

تبلت نکسوس ۹ تولید اچ‌تی‌سی امروز گواهی وای فای دریافت کرد تا مهر تأییدی باشد بر ادامه روند تولید این تبلت که گفته شده احتمالا آخرین تبلت برنامه نکسوس است.

امسال برای بارها و بارها از تبلت جدید شرکت اچ‌تی‌سی برای شما گفته‌ایم. تبلتی که تاکنون تحت نام‌های متفاوتی چون Flounder و Volantis در اخبار و شایعات اینترنتی دیده شده است که البته مهم‌ترین آن نکسوس ۹ می‌باشد.

امروز خبر رسید که این تبلت گواهی وای فای خود را اخذ کرده که نکته جالب آن اشاره به حضور اندروید L در این تبلت است. همچنین در این گواهی جمله Tablet (Wi-Fi and Other) نیز دیده می‌شود؛ پس می‌توان امیدوار بود که این تبلت علاوه بر ورژن وای فای دارای ورژن دیگری چون LTE نیز باشد.

بلت نکسوس ۹ طبق شایعاتی که تاکنون منتشر شده، باید دارای صفحه‌نمایشی با اندازه ۸٫۹ اینچ و رزولوشن ۲۰۴۸x1440 پیکسل و در نتیجه تراکم پیکسل ۲۸۱ppi باشد. همچنین چیپست این تبلت نیز مدل ۶۴ بیتی تگرا K1 خواهد بود و در دو مدل حافظه ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی و با قیمت‌های به ترتیب ۳۹۹ و ۴۹۹ دلار به فروش خواهند رسید. البته مشخص است که حداقل عدد ذکر شده در بخش قیمت بسیار ابتدایی است و مشخص نیست در هنگام فروش چه قیمتی را خواهد داشت.

دیگر ویژگی‌های نکسوس ۹ حضور یک اسپیکر استریو BoomSound و ساختار یکپارچه تمام آلومینیومی خواهد بود. همچنان از زمان معرفی این تبلت خبری در دست نیست.

منبعPhone Arenaنسخه PDF این مطلب را دانلود کنید

حق نشر مطالب اوکسو :

 

 

قابل توجه علاقه مندان و کپی کنندگان گرامی ، تمامی مطالب این وب سایت تحت مجوز خالق

(Creative Commons)  می باشد و اجازه کپی کردن ، استفاده تجاری مطالب بدون اجازه

صاحب اثر مجاز نمی باشد و طبق مجوز اثر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مجوز کریتیو کامنز
این کار مجوز دارد تحت مجوز کریتیو کامنز نسبت‌دادن-غیرتجاری-بدون انشقاق ۴٫۰ بین‌المللی.

این مطلب پایان یافت و امیدواریم به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید .

 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید و از جدید ترین اخبار ما با خبر شوید :

 

 

3491498_823


نظر شما

مطالب مرتبط